Najwyższej jakości monohydrat kreatyny

Published by on 6 lipca 2019
Categories: Główna
Tags: ,

Sportowcy mogą przebierać w kwestii suplementacji, gdyż preparatów tego rodzaju jest sporo. Mimo wszystko w kwestii popularności i skuteczności naprawdę wybór nie jest zbyt wielki. W zasadzie dominuje tu kreatyna i nie jest to w żadnym razie przypadek. Dzięki temu suplementowi swoje osiągi sportowe poprawia szereg zawodników w różnych dyscyplinach.

Na rynku jest szereg różnych odmian tego specyfiku, lecz największym wzięciem cieszy się monohydrat kreatyny. Kreatyny składają się w głównej mierze z argininy, glicyny i metioniny, czyli aminokwasów. Podstawowym zadaniem tego preparatu jest wzrost masy mięśniowej oraz siły, a dzieje się to chociażby za sprawą wzrostu szybkości syntezy ATP.

Chociaż specjaliści tworzą coraz to nowsze odmiany kreatyny, to jednak w dalszym ciągu wspomniany monohydrat kreatyny jest najefektywniejszym i jednocześnie bardzo tanim suplementem. Chcąc zatem liczyć na spory przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej i cieszyć się większą siłą próżno szukać lepszego rozwiązania.